Najbližšie akcie
 Kontakt
VW Chrobák Klub Trenčín
  Mateja Bela 36
  911 08   Trenčín
  tel.: +421 905 566 989
  tel.: +421 918 094 608
 

QR code

PREDAJ NAHRADNYCH DIELOV

                                        PO NOVOM  UŽ SME AJ PREDAJCOVIA NAHRADNÝCH DIELOV !!!!
staci kliknut http://www.vwchrobakklub.sk/faq/, vybrať a stačí napísať e-mail na vwchrobakklub@gmail.com alebo telefonicky na 0905 566 989 alebo 0918 094 608

5. VW BUG meeting Slovakia

ĎAKUJEME VŠETKÝM ZÚČASTNENÝM AJ NÁVŠTEVNÍKOM 2018

mala rekapitulácia: dohromady sme dosiahli čísla cez 105 vozidiel ktoré prišli + našich pár t.j. cca do 120 vozidiel. Môžeme povedať že to bol naozaj medzinárodný zraz, zo Slovenska Čiech a Moravy, Poľska.
VIDEO

4. medzinárodný zraz VW Trenčín 2017

ĎAKUJEME VŠETKÝM ZÚČASTNENÝM AJ NÁVŠTEVNÍKOM

mala rekapitulácia: dohromady sme dosiahli čísla 111 vozidiel ktoré prišli + našich pár t.j. cca 120 vozidiel, na spanilej jazde sme napočítali 81 alebo 82 vozidiel. Môžeme povedať že to bol naozaj medzinárodný zraz, zo Slovenska Čiech a Moravy, Rakúska, Poľska, Ukrajina (cca 1900 km) , Lotyšsko (cca 2200 km), dúfame že o rok opäť.

 

 

Vitajte na našich stránkach

VW Chrobák Klub Trenčín je občianske združenie, ktorého hlavnou činnosťou je združovať majiteľov vzduchom chladených vozidiel značky VW (najmä legendárny VW chrobák alebo VW bus) a príbuzných značiek (napr. Porsche so vzduchom chladenými motormi). Združenie bolo založené 3.6.1998 v Trenčíne.


Jeho členom sa môže stať ktokoľvek, kto takéto auto vlastní, bez ohľadu na miesto bydliska. Okrem združovania majiteľov ide tiež o vzájomnú pomoc pri renováciách, úpravách či opravách týchto vozidiel alebo pri obstarávaní náhradných dielov. Nemenej dôležitou činnosťou združenia je osveta a propagácia týchto vozidiel medzi ľuďmi, keďže najmä v prípade "chrobáka" a "busa" sa nejedná len o vzťah k automobilu ale aj o istý životný štýl. Združenie raz do roka organizuje medzinárodný zraz vzduchom chladených vozidiel "VW Chrobák" a počas roka sa jeho členovia stretávajú aj neformálne.


Na týchto stránkach vás budeme o našich činnostiach pravidelne informovať. Posnažíme sa tiež priniesť vám čo najviac informácií zo sveta chrobákov, busov a ich blízkych rodinných príbuzných. Odporúčame vám tiež navštíviť naše fórum, kde sa môžete pýtať akékoľvek otázky ohľadom vzduchom chladených VW. Nájdete tam aj inzerciu a zopár technických rád. A v neposlednom rade partiu ľudí, ktorí dýchajú rovnaký vwzduch...

 
VIAC KONTAKTU A AKTUALÍT NA NAŠEJ FACEBOOK STRÁNKE
https://www.facebook.com/VwChrobakKlubTrencin