Najbližšie akcie
 Kontakt
VW Chrobák Klub Trenčín
  Dolný Šianec 7144/16
  911 01   Trenčín
  tel.: +421 905 566 989
  tel.: +421 918 094 608
 

QR code

podpora 2% z daní

Podporte nás aj tento rok 2% z daní, srdečne ĎAKUJEME

pre stiahnutie kliknite pravým tlačitkom myši na "vyhlásenie" a dajte "uložiť  obrázok ako", prípadne "tlačiť", za pochopenie ďakujeme.
 


PREDAJ NAHRADNYCH DIELOV

                                        PO NOVOM  UŽ SME AJ PREDAJCOVIA NAHRADNÝCH DIELOV !!!!
staci kliknut http://www.vwchrobakklub.sk/faq/, vybrať a stačí napísať e-mail na vwchrobakklub@gmail.com alebo telefonicky na 0918 094 608 alebo  0905 566 989

Vitajte na našich stránkach

VW Chrobák Klub Trenčín je občianske združenie, ktorého hlavnou činnosťou je združovať majiteľov vzduchom chladených vozidiel značky VW (najmä legendárny VW chrobák alebo VW bus) a príbuzných značiek (napr. Porsche so vzduchom chladenými motormi). Združenie bolo založené 3.6.1998 v Trenčíne.


Jeho členom sa môže stať ktokoľvek, kto takéto auto vlastní, bez ohľadu na miesto bydliska. Okrem združovania majiteľov ide tiež o vzájomnú pomoc pri renováciách, úpravách či opravách týchto vozidiel alebo pri obstarávaní náhradných dielov. Nemenej dôležitou činnosťou združenia je osveta a propagácia týchto vozidiel medzi ľuďmi, keďže najmä v prípade "chrobáka" a "busa" sa nejedná len o vzťah k automobilu ale aj o istý životný štýl. Združenie raz do roka organizuje medzinárodný zraz vzduchom chladených vozidiel "VW Chrobák" a počas roka sa jeho členovia stretávajú aj neformálne.


Na týchto stránkach vás budeme o našich činnostiach pravidelne informovať. Posnažíme sa tiež priniesť vám čo najviac informácií zo sveta chrobákov, busov a ich blízkych rodinných príbuzných. Odporúčame vám tiež navštíviť naše fórum, kde sa môžete pýtať akékoľvek otázky ohľadom vzduchom chladených VW. Nájdete tam aj inzerciu a zopár technických rád. A v neposlednom rade partiu ľudí, ktorí dýchajú rovnaký vwzduch...

 
VIAC KONTAKTU A AKTUALÍT NA NAŠEJ FACEBOOK STRÁNKE
https://www.facebook.com/VwChrobakKlubTrencin